Hlavní menu:

 

Podmenu:Bookmark and Share

Tým

P. Mgr. Vojtěch Vágai

farní vikář, kaplan pro mládež vikariátu Prachatice

ředitel Diecézního centra života mládeže Ktiš

 

Stanislav Štangl

  • Narodil jsem se 1. dubna v Jindřichově Hradci. Mám vystudovanou střední stavební školu ve Vysokém Mýtě, kde jsem si také více oblíbil hokejový klub HC Dynamo Pardubice, jehož jsem velkým fanouškem.
  • V týmu na DCŽM začínám již třetí období, a je pro mne stále velikou výzvou být nablízku vytváření společného Božího království. V současné době ještě studuji vysokou školu obor: Pozemní stavby.
  • Mezi mé koníčky patří hokej, hraní „kalča“, gaučing, strategické hry nejen na PC a aktivně i pasivně tenis. Mým velkým koníčkem je káva, a to jak pití různých druhů pražené kávy, tak také různých způsobů přípravy. Také mám rád modlitby, při nichž se hraje spousta písniček, díky kterým můžu lépe chválit Boha. Mám rád červenou, černou a bílou barvu. Nemám rád vařenou zeleninu a neupřímnost lidí. Mým snem je podívat se do Dubaje.

 

  

Jana Kyvalská

  • Narodila jsem se 18. června v Třinci do křesťanské rodiny. Mám milující rodiče a dvě sestry (starší a mladší). Vystudovala jsem střední pedagogickou školu a deset let jsem navštěvovala uměleckou školu, kde jsem studovala literárně-dramatický obor. O Ktiši jsem se dozvěděla od svého kamaráda, který byl na ENTERcampu. Zmínil se, že hledají týmačku a jelikož jsem se nedostala na vysokou školu, nabídku jsem přijala. Dnes jsem za ni velmi vděčná.
  • V dětství jsem se chtěla stát vždycky princeznou a později herečkou. Mám ráda svou rodinu, Boha, knihy, pořádek, divadlo, Velikonoce, deskovky, volejbal, vůni čerstvě posekané trávy, turistiku, cyklistiku, šedou a černou barvu. Ráda se modlím breviář, naslouchám ostatním, dovádím s mladými a směju se. Těším se na každou mši svatou a na to až se poznáme :-)

 

 

 

Jan Majer

  • Narodil jsem se 16. dubna v Praze, ale pocházím z města Sušice. Tam jsem také vystudoval střední odbornou školu, obor Mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení budov.
  • Na DCŽM ve Ktiši teprve začínám a práce v centru mě moc baví a naplňuje. Myslím, že to bude velká zkušenost.
  • Mám rád cestování, moje oblíbená barva je modrá, rád vařím a poznávám nové lidi. Také hraji na basovou kytaru v Sušické kapele Memento v kostele a na různých křesťanských akcích.

© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012