Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
02.01.2019, kategorie: Aktuality

Alfa kurz pro mládež

Římskokatolická farnost – proboštství Jindřichův Hradec ve spolupráci s Deštenským společenstvím mládeže bude od pátku 18. ledna 2019 pořádat tzv. Alfa kurz pro mládež – cyklus 10 setkání o křesťanství – zamyšlení se nad otázkami smyslu života, existence Boha, osobou Ježíše Krista, církve, kostela a podobných témat. Kurz je určený pro mladé lidi přibližně ve věku 15 – 30 let a je zaměřen především pro lidi, kteří se v křesťanství moc neorientují, ale mají zájem se o něm více dozvědět. Rádi však přivítáme i ty z vás, kdo jste pravidelnými účastníky bohoslužeb a cítíte se v církvi doma, resp. chtěli byste se nad těmito tématy zamyslet společně s druhými lidmi.

Prosíme o osobní pozvání mezi vašimi známými, příbuznými nebo přáteli, resp. o předání této informace těm, o kterých si myslíte, že by o to mohli mít zájem, zvláště mezi studenty našich středních škol a Ekonomické fakulty i mezi ostatní mladé lidi v našem městě. 

Kurz bude probíhat v pátky od 18. ledna 2019 v čase od 19. do 21. hod. v nových prostorách jindřichohradecké farní charity v ulici Archiváře Teplého 1306 /II (nedaleko Lidlu - žlutá budova v blízkosti křižovatky u Elzy). Součástí kurzu je i jedno víkendové setkání, které plánujeme v březnu na faře ve Strmilově. Každé setkání se skládá z jednoduchého občerstvení, tematické přednášky (většinou formou krátkého filmu) a diskuse ve skupinkách.

Prosíme o včasné přihlášení prostřednictvím e-mailu:alfapromladezjhradec@gmail.com

Bližší informace může poskytnout osobně P. Jozef Gumenický, kaplan pro mládež JH vikariátu.

Pokud by někdo z Vás (resp. z vašich rodičů) měl zájem podpořit kurz finančně, resp. pomoci se zabezpečením občerstvení na kterýkoliv termín kurzu, ať kontaktuje právě P. Jozefa Gumenického.

 

Ke stažení: Kurz-Alfa-JH-1.jpg, 9 MB; ;


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012