Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
23.04.2015, autor: Anička, kategorie: Událo se

Dámská jízda

Už nějakou dobu jezdím a akce na DCŽM Ktiš. Když jsem se nedávno dozvěděla
o plánovaném víkendu s názvem Dámská jízda, zprvu mě to trochu zaskočilo, něco takového jsem si zrovna tady představit nedokázala. Po dlouhém rozhodování jsem si ale řekla, že nebude od věci zkusit něco nového a pak na Ktiš jsem i přes mé rozpaky přijela. Teď už vím, že jsem rozhodně neprohloupila. 

Už během večera jsem se setkala s mnoha milými kamarádkami a o zábavu bylo postaráno. Hry, které jsme hrály, nás dostali do nálady a pomohly nám se více poznat. Dokonce i fotbálek byl překvapivě v mnoha změnách zábavnější v ženském složení. Samozřejmě, že jako dívky máme sklony k tvořivosti, a tak jsme svou touhu po kreativitě utěšily vyráběním mýdel různých barev, tvarů, vůní a následná podívaná na tyto výtvory byla vážně překvapivá. Jsme zkrátka holky šikovný.

Celým víkendem nás provázela snaha poznat, jaké jsme jako ženy a v čem naše pravé ženství spočívá. Abychom na tuto snahu nebyly sami, přijela za námi milá a sympatická dáma a fundovaná psycholožka Šárka. Bylo moc krásné si uvědomovat, jakým darem a posláním je být ženou. I naše následné dotazy a debaty měly pro mnoho z nás velký význam. Někdy takové společné sdílení není na škodu.

Samozřejmě, že na takovém dívčím víkendu nemohla chybět chvíle pro osobní zkrášlování, a tak jsme se v krásném sobotním odpoledni věnovaly tajům kosmetiky. Bylo zábavné pozorovat, jak zatímco patnáct holek v kolečku dychtivě hltá každé slovo od pozvané kosmetičky. Jediným dvěma přítomným mužům se zvláštním způsobem měnily výrazy ve tváři. Každopádně jsme si to užily.

Opravdu jsem netušila, jak budu po víkendové akci s tolika holkami tak příjemně naladěná. Stihly jsme si povídat, vyřádit se, relaxovat i se toho dost nového dozvědět. Na příští takovou akci už se samozřejmě budu nesmírně těšit.

Anička

 

 

 

http://dcm.bcb.cz/index/fg/Damska-jizda


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012