Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
24.07.2011, autor: Vašek E., kategorie: Událo se

ENTERcamp - Den osmý - “Povolání”

Neděle 24. 7. 2011
ENTERcamp - Den osmý - “Povolání”

Poslední den na ENTERcampu je vždy dnem loučení, objímání a někdy i slz. Sbalit provlhlé stany, připravit si zavazadla a naposledy vkročit do ktišského kostelíka. Kromě chval a písní dostala prostor i svědectví a zkušenosti účastníků, kteří se mohli podělit s ostatními o své zážitky z právě uplynulého týdne. Při závěrečné bohoslužbě jáhen Radek Tichý povzbudil ve své promluvě „o pokladu v poli“ účastníky k vytrvání v dobrém i nadále.

 

Kuchyně připravila pro cestovatele balíček na cestu domů. Ačkoliv je velký domácích (z českobudějovické diecéze), jsou tu i zástupci ze vzdálenějších koutů naší vlasti. Část účastníků vyrazila směr domov po vlastní ose, pro jiné přijeli rodiče.

 

Všeobecně vzato nemáme rádi smutné věci. Bohužel loučení do této kategorie patří. Ale jak se s oblibou na křesťanských akcích říká: “Něco krásného končí, aby něco ještě krásnějšího mohlo začít.” Doufáme, že nová kamarádství a přátelství neskončí jen jedním klikem na facebooku, ale že se budeme vídat a setkávat během prázdnin i nového školního roku... V každém případě můžete počítat, že s ENTERcampem 2012 se počítá :-)


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012