Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
20.07.2011, autor: Vašek E., kategorie: Událo se

ENTERcamp Den první - „Zázrak života“

Neděle 17. 7. 2011 (příjezd)
ENTERcamp Den první - „Zázrak života“

Již potřetí tu je ENTERcamp!!! Letní setkání mladých lidí, kteří chtějí prázdninový čas strávit spolu a s Bohem. Pošumavská vesnička Ktiš přivítala o třetí červencové neděli účastníky ze všech koutů Čech, kteří se sjeli na zdejší Diecézní centrum života mládeže při českobudějovickém biskupství. Stejně jako v minulém roce vyrostlo na zatravněných terasách pod ktišskou farou malé stanové městečko, kulturní dům zaplnily stoly pro jednotlivé „kmeny” a kostel Svatého Bartoloměje opět rozezvučela kapela ENTERBAND se svým melodickým repertoárem.

 

Mottem zahajovacího večera bylo heslo: „Jsem, jsme”. Otec Roman Dvořák, ředitel DCM a hlavní vedoucí ENTERcampu přivítal všechny účastníky povzbuzením: „Je důležité vědět, že nejsme sami, ale žijeme ve vztazích. Přál bych si, aby letošní ENTERcamp pomohl všem tuto skutečnost chápat, a abychom dokázali naše vztahy rozvíjet.“

 

Během večerní zahajovací bohoslužby se obloha zatáhla a zvedl se vítr, což přidělalo starosti organizátorům, kteří ihned začali zabezpečovat více než 60 stanů, které jejich majitelé nechali během mše svaté opuštěny. Naštěstí silný vítr přinesl jen pár kapek, takže rozdělení účastníků do skupin mohlo proběhnout hladce, a celý večer byl zakončen v duchu nedočkavého očekávání dní příštích.

21.07.2011 08:00

ENTERcamp 2011 - 17. 7.

ENTERcamp 2011 - 17. 7.
 

© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012