Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
05.09.2015, kategorie: Událo se

Léto na Ktiši

Léto na Ktiši

Léto na Ktiši

 

Léto na Ktiši je vskutku pestrobarevné. Z pohledu týmáka by se mohlo zdát, že je to jen mnoho parných dní, plné práce, vaření, řevu děcek, příprav programů, nekonečných večerních porad a hromady prádla po neustále střídajících se turnusech lidí. Avšak prázdniny na Ktiši byly především plné táborových dobrodružství, radostného dětského hlaholu i rodičů starajících se o jejich bezpečí při prozkoumávání okolí. Nechybělo ani nadšení mladých lidí, kteří přijeli na Ktiš za svými vrstevníky, aby tak společně udělali další krůček ve svém hledání života víry.

Možná bych si prázdniny nikdy nenaplánovala takto, ale teď vím, že to byl čas poznávání nových a krásných lidí. Viděla jsem mladé lidi, kteří se neostýchali obětovat svůj volný čas, aby se zapojili do příprav a průběhu táborů či enter-campu. Velikou radostí bylo sledovat nespočet rozličných rodin, které vynaložili úsilí při snaze ukázat dětem svět plný her a pohádkových příběhů, ale také svět plný Boží přítomnosti.

Střípek po střípku se vytvořila mozaika prázdninových zážitků, která by vystačila na celovečerní film a navíc s nadějí, že těmito prázdninami neskončí.

Jana

 

 


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012