Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
07.09.2017, kategorie: Událo se

Mount Tábor / večer mladých / Celodiecézní pouť

Mount Tábor / večer mladých / Celodiecézní pouť

Zveme tě na setkání mladých: pátek 22.9.

16:30 hudební festival Mount Tábor na Žižkově náměstí. Na něm vystoupí kapely: KS Vimperk, TIMON, Jan DUCHOSLAV, Mezivšemi.

22:00 večer mladých v podobě modlitby chval s kapelou PM z Pelhřimova v prostorách kostela Narození Panny Marie na Náměstí Mikuláše z Husi. Během večera je možné přijmout svátost smíření a využít příležitosti k přímluvné modlitbě.

Po společném programu nabízíme účastníkům ve věku 13 - 30 let přespání ve školách v Táboře. S sebou si vezmi spacák, karimatku a večeři na pátek. Registrace bude probíhat před kostelem Proměnění Páně na Žižkově náměstí. Doporučený příspěvek pro mladé na oba dva dny je 150 Kč. V sobotu přespávajícím účastníkům zajistíme snídani, která bude probíhat na ZŠ Mikuláše z Husi.

Zapoj se do sobotního programu jako dobrovolník - viz. jedna položka v přihlášce.


Přihláška na páteční a sobotní program pro mládež: https://goo.gl/forms/AJUgh8bA16nB1egb2Zveme tě na Celodiecézní pouť: sobota 23.9.

V rámci sobotního programu jsou zařazeny přednášky pro dospělé poutníky v historickém centru města, tematická hra a aktivity pro děti v údolí Tismenického potoka mezi Táborem a klokotským klášterem, pro mládež připravujeme Lov zážitků nebo se mohou zůčastnit přednášek.

Po skončení dopoledního programu se přesuneme mariánským procesím do Klokot, kde budeme spolu s otcem biskupem Pavlem slavit v 15:00 na závěr našeho setkání mši svatou.

Přihláška pouze na sobotní program pro ostatní: https://goo.gl/forms/H1YRpAFbIqTHchIY2


Veškeré informace na: https://www.bcb.cz/udalosti/Celodiecezni-pout.html

Pane dej, ať společně zažijeme veliké věci...

Ke stažení: Upoutavka-na-pout-1-2.jpg, 307 kB


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012