Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
05.11.2016, autor: Johanka Pumprová, kategorie: Událo se

Podzimní prázdniny na Ktiši

Letošní podzimky na Ktiši začaly už ve středu večer. Abychom se seznámili, tak jsme si zahráli pár her (Já Vašíček s čárkou, „fackovaná“).

Čtvrtek, jako každý den, začal modlitbou v kapli. Dopoledne následoval pracovní blok- skládalo se dřevo. Po obědě se jelo na libínskou rozhlednu, po zdolání nekonečných schodů jsme mohli spatřit nádhernou podzimní krajinu a Prachatice z výšky. V Prachaticích jsme měli mši v kapli sv. Jana Nepomuka Neumanna. Pak bylo na výběr jet do bazénu, nebo se podívat po Prachaticích. Večer se promítal film o SDM v Krakově – Pole milosrdenství. Den jsme zakončili modlitbou v kapli.

Páteční dopoledne jsme strávili opět prací – sekala se tráva, likvidovaly se muškáty a také zazimovávala zahrada. Celé odpoledne jsme hráli v kulturním domě florbal. Večer jsme si zahráli hru „ Při jménu Ježíš poklekne každé koleno“.  Poté jsme se společně průvodem po obci modlili za jednotlivé oblasti našeho národa (školství, politika, církev,…).

V sobotu dopoledne jsme měli přednášku o eschatologii (o věcech týkajících se posmrtného života). Po odpolední práci jsme se za odměnu dívali na film „Pošli to dál“. Pak jsme měli v kapli mši. Večer se hrála hra „Chcete být nejlepší?“. Při hře jsme si vyzkoušeli, jak rychle si dokážeme podávat koště, kolik známe zvířat na písmeno J, kolik nápojů na P a jídel na S, kolik dokážeme najít věcí na Z,…

Podzimky jsme zakončili nedělní mší s místními farníky v kapli a po obědě jsme se rozjeli domů po celé republice.   


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012