Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
31.08.2011, autor: -vk-, kategorie: Aktuality

Speciál z Madridu

Klášterní zahrada v Tarragoně

 

Speciál z Madridu Vám k dnešnímu datu přináší sedm rozmanitých článků od účastníků Světových dnů mládeže v Madridu. Oslovili jsme mladé lidi, kteří putovali do Španělska, každý trošku jinak, ale všichni za stejným cílem - setkat se se Svatým otcem v modlitbě, ale i fyzicky. Čtyřčlenná skupinka mladých z naší diecéze je ještě na cestách a jejich pouť v Madridu zdaleka neskončila, proto prosíme o modlitbu za ně, aby zdárně dorazili do Santiaga de Compostela a do svých domovů.

To, že se do Španělska dalo putovat všelijak, potvrdil i jeden účastník, který přijel na koloběžce. Mělo i jistě své výhody, že se necítil zlámaně po cestě autobusem:)

Pro ty, kteří jeli s námi autobusy, signály.cz připravili společenství podle autobusů:

DCB - 01

DCB - 02

D00 - 20

Aby toho nebylo málo a my rychle nezapomněli na společně strávený čas, přichystali jsme pro Vás Pomadridské setkání na Ktiši, o kterém vznikne samotná pozvánka na těchto stránkách. Můžete se ovšem hlásit do skupiny na signaly.cz:

Pomadridu

Pro nás pro všechny to byl jistě náročně strávený čas, ale přese všechny možné nepříjemnosti, vedro a pot, jsme rádi, že jsme se mohli tohoto setkání zúčastnit. Pro ty, kteří nerozumněli, jsme přidali do přílohy promluvy papeže Benedikta XVI.

Budeme se těšit na vaše připomínky, články, fotky, videa a na další setkání na Ktiši, nebo na jiných akcích, třeba i za dva roky v Rio de Janeiru, kam nás Svatý otec zve.

Papež pozval mladé lidi do Rio de Janeira

"Drazí mladí a přátelé portugalského jazyka, našli jste Ježíše Krista"1

Benedikt XVI: "Téma příštích Světových dní mládeže 2013 v Rio de Janeiru bude založeno na Ježíšově výzvě: 'Jděte ke všem národům a získávejte mi učedníky.' Prosím všechny o modlitbu v průběhu příprav této důležité události."2

Odkazy na články:

Jak Gaudí zaujal

Mše v býčí aréně

Papamobil nadosah

Španělsko zvesela

Postřehy z Pelhřimovska

Ze zápisníčku české poutnice

Eucharistie je poklad

 

Za společnou cestu a příjemně strávený čas děkují

Vendy a Honza

(Zdravící fotka v příloze:)

» Přejít na článek Speciál z Madridu na webu www.cirkev.cz.

Ke stažení: Homilie Benedikta XVI. v češtině, 128 kB; Promluva Benedikta XVI. - Angelus, 164 kB; Pozdrav od Honza a Vendy, 948 kB


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012