Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
22.02.2017 [středa], kategorie: Diecézní akce

Bez vytáček o křesťanství

Bez vytáček o křesťanství

Bez vytáček o křesťanství
Již několik let probíhá veřejná diskuse o křesťanství bez vytáček situovaná do prostředí mimo církevní prostor. Již několik let přichází hosté, aby zprostředkovali nejen studentům, ale i veřejnosti od malých po seniory, svůj pohled na víru, Boha a křesťanství tak, jak je prožívají ve svém běžném životě. Přes dvacet životních příběhů už čítá sbírka minulých besed „Bez vytáček“. Je otevřena každému, kdo hledá způsob, jak se dozvědět něco o křesťanství.
Nyní je pro vás připraven další díl z tohoto cyklu. Chcete se svou nenápadnou přítomností v kulturním klubu Horká Vana podívat na jednoho herce a poslechnout si, jak sám v herecké branži prožívá svou víru? Zajímá vás, co jiného přináší herec-křesťan do divadelního prostředí? Jak se můžete s křesťanskými hodnotami setkat a vypořádat v běžném životě? Jaký je Bůh a jak ho poznáme?
Ve středu 22. února 2017 od 18.30 v kulturním klubu Horká Vana začínáme další besedu Bez vytáček o křesťanství s Jaroslavem Tomášem, hercem a studentem posledního ročníku JAMU v Brně, (který vystupoval před Světovými dny mládeže v Krakově 2016 také jako youtuber „Kešu“). Má bohaté zkušenosti s hereckého prostředí i ze života křesťana.

Ke stažení: 2017-0222Bezvytacek-Kesu-plakat-3.pdf, 333 kB


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012