Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
[], kategorie: Diecézní akce

Ohlédnutí za silvestrem

ohlédnutí za silvestrem

Ohlédnutí za Silvestrem

Jako každý rok tak i letos se konal Silvestr na Ktiši. Jelikož jsem na takovém vítání Nového roku nikdy na žádném DCŽM nebyla, byla jsem patřičně zvědavá, jak to všechno dopadne. ( Opomněla jsem uvést, že jsem novou týmačkou na Ktiši – tak teď už to víte =))

A teď dovolte, abych v krátkosti shrnula program pro ty, kteří tu s námi bohužel nemohli být.

V pondělí po společné večeři ( MŇAM) proběhly seznamovací hry ukončené posezením v Naší-vaší čajovně. Úterý začínalo snídaní a mší svatou v kapli. Dopoledne proběhla mini brigáda v níž byl zahrnut úklid fary, kostela a příprava dřeva. Po obědě a siestě se konala hra Dostihy a sázky na farní zahradě. Ani mráz nedokázal odradit koně a žokeje od lákavých cen. Po přestávce byla příležitost si zahrát floorball v místním kulturním domě.. Ostatně, našla se i skupinka hudebního ražení, jenž nacvičovala písně na mši.

Po večeři byli všichni zváni na kinofilm. Celkem bylo možno si vybrat ze tří filmů (Pelíšky, Iluzionista a Rain Man) Vyhrál Iluzionista.

Na Silvestra ráno jsme se těšili z návštěvy o. biskupa Posáda s kterým jsme mohli slavit eucharistii. K naší velké radosti s námi o. biskup zůstal až do oběda. Po obědě probíhala příprava na galavečer. Spočívala v tom, že každá skupinka měla za úkol, připravit si danou scénku na dané téma ( večerníček, zprávy, hlavní program, teleshopping) V průběhu večera probíhalo losování binga a samozřejmě nechyběla hra Kufr. Pár minut před půlnocí jsme dostali svátostné požehnání pro úspěšný vstup do Nového roku.

Heeeej lidi, byli jste fakt skvěli. Díky za vaše nasazení a nezkažení žádné legrace. Doufám, že se s mnohýma z vás uvidím na daších podobných akcích, které jsou tu pro vás.

Velké poděkování patří o. biskupovi, že si na nás udělal, čas. Našemu hlavnímu kuchaři Františkovi a Honzovi ( alias Děděk) za spolupráci s programem a dalším dobrým dušičkám, které přiložily ruce k dílu. Všem upřimné DÍKY.

Eva Faldíková - Ktiš


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012