Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
16.08.2011 [úterý] - 21.08.2011 [neděle], kategorie: Zahraniční akce

Světové dny mládeže Madrid 2011

Příští Světové dny mládeže se uskuteční 16. – 21. srpna 2011 v Madridu. Stále je možné se přihlašovat na www.ado.cz/madrid-eprihlaska (více informací se dozvíte níže).

Před samotnými Světovými dny mládeže je možné jet na předprogram do diecéze Tarragona, přímořského města. Tam budou probíhat 11.-15. srpna tzv. Dny v diecézích a ihned poté se přesuneme do Madridu.

Více informací se dozvíte na http://madrid2011.signaly.cz/

 

Informace pro přihlašování:

30.4. skončil řádný termín přihlášek na Světový den mládeže v Madridu.

Pro ty, kteří se nestihli přihlásit, zůstává ještě možnost přihlásit se s tím, že již jim nemůžeme zaručit účast na Dnech v diecézi Tarragona.

Možnost účasti na Dnech v diecézi bude uzavřena podle možností organizátorů ve Španělsku a podle naplněnosti autobusů v diecézi...

Možnost zaslat přihlášku na své DCM bude otevřena ještě do 27. 6. 2011,  s tím, že pozdě přihlášeným již nemůžeme zaručit ubytování s ostatními poutníky, ale jen zařízení všech organizačních věcí a účasti na programu (včetně zajištění zdravotnického zázemí a v případě potřeby kontaktů se zastupitelským úřadem v Madridu)

Doporučujeme také kontaktovat e-mailem své diecézní centrum pro mládež a sledovat pozorně aktuální zprávy na oficiálních stránkách.


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012