Hlavní menu:

 
Bookmark and Share
06.03.2009 [pátek] - 08.03.2009 [neděle], kategorie: Diecézní akce

Zážitkový víkend

Ktiš. Akce pro mladé ve věku 15 - 26 let.
Zážitkový víkend

Moto:

Člověk je jako sáček s čajem, jeho sílu poznáš, až když jej vhodíš do vroucí vody.

Zábavně formační víkend, pro každého, kdo chce něco zajímavého prožít. Program se skládá ze zážitkových her, jejichž cílem je: zábavnou formou objevit a přijmout, nebo překonat vlastní hranice, nedostatky, přednosti a schopnosti, které se v běžném životě nemusí projevovat a jejichž existence se ukáže až v některých nevšedních situacích. To vše ve společenství mladých věřících lidí. V tom všem nám také pomůže klinický psicholog Jana Šašková. Samozřejmostí je společná modlitba a slavení liturgie.

Každý člověk má své skryté možnosti, má své hranice i slabosti, které se projeví jen v některých situacích. Zážitkový program na tomto víkendu by nám mohl pomoci objevit některé z těchto věcí, umožnit nám nahlédnout do svého nitra a více poznat a přijmout sám sebe. Program bude probíhat za účasti klinické psycholožky Jany Šaškové.

Akce se koná na DCŽM v krásném prostředí ktišské fary na rozhraní Šumavy a Blanského Lesa.

Cena víkendu je 250 korun (příspěvek na stravu a ubytování). Přihlášky posílejte do konce února na adresu deda.nezbeda2@seznam.cz, telefonicky na číslo +420728820348, nebo přes signály.cz, vzkazem uživatele Eldedkus. Po domluvě není problém těm, kdo nebudou mít vhodné spojení, poskytnout dopravu ze Lhenic, Brloha, Chvalšin, Chrobol, Prachatic, Volar. S případnými dotazy se obracejte na stejné adresy jako pro přihlášení.

Na setkání s vámi se těší Honza Děd, Jana Šašková a ostatní členové realizačního týmu.

Ke stažení: Zážitkový víkend, 117 kB


© Design, redakční systém: WebDesignum 2008-2012